آموزش زبان ترکی استانبولی در سرخه – یادگیری 30 روزه با مهندس فرید لطفی

آموزش زبان ترکی استانبولی در سرخه

زبان ترکیه ای کلا به سه دسته در تاریخ دسته بندی شده است : زبان ترکی قدیمی از قرن هفتم تا سیزدهم میتوان به آن اشاره کرد، زبان ترکی میانه که از قرن بیستم تا سیزدهم میتوان به آن اشاره کرد و در نهایت زبان ترکی جدید هست که از قرن بیست تا به بعد در کشور ترکیه به ان زبان صحبت میشود. به این زبان ترکی عثمانی میگفتند که کسانیکه تحصیل میکردند در ترکیه از این زبان استفاده میکردند، با پایان حکومت عثمانی و اعلام جمهوی توسط آتاتورک تغییر رسم الخط ترکی از عربی به لاتین در دستور کار قرار گرفت زیرا آتاتورک باور داشت که رسم الخط عربی مانع پیشرفت کشور خواهد شد و واژه های ترکی جایگزین واژه های عربی شدند. در این پروسه  واژه‌های منسوخ شده زبان ترکی دوباره به کار گرفته شدند و قوانین و قواعد زبان ترکی استانبولی تدوین شد.

نمونه ای از ویدیو های آموزشی زبان ترکی استانبولی در سرخه توسط مهندس فرید لطفی

 

 

چرا یادگیری زبان ترکی استانبولی آسان است

 1. زبان ترکی استانبولی مذکر مونث ندارد.
 2. در زبان ترکی استانبولی دقیقا مشابه فارسی 6 شخص وجود دارد.
 3. صرف کردن فعل در زبان ترکی استانبولی همچون زبان فارسی از شیوه چسبیدن شناسه انجام میگیرد.
 4. حالت استثنا خیلی کم میباشد و همه چیز طبق اصول پیش میرود.
 5. خواندن و نوشت ترکی استانبولی خیلی ساده است چرا که دقیقا چیزی که بیان میکنند را می نویسند ( به جز حالت های محاوره ) و املای کلمات راحت است.

دلایل اصلی یاد گیری زبان ترکی استانبولی کدامند ؟

 1. یادگیری به عنوان زبان دوم و پرکاربرد
 2. اقامت آسان با یادگیری زبان ترکی
 3. تحصیل در دانشگاه‌های ترک زبان
 4. ارتباط برقرار کردن با افراد خارجی
 5. سفر کردن آسان به کشور ترکیه
 6. استخدام شدن در کشور ترکیه
 7. راه اندازی کسب و کار در کشور ترکیه

چرا زبان ترکی استانبولی را یاد بگیریم ؟

 1. زبان ترکی استانبولی یکی از زبان‌هایی است که یادگیری آن باعث می شود بتوانید با بیشتر از 100 میلیون نفر به آسانی ارتباط برقرار کنید و یا از طریق این زبان به کسب درآمد برسید.
 2. زبان ترکی استانبولی در بسیاری از کشور های آسیایی صحبت میشود و شما می‌توانید با خیال راحت به سفر 8000 کیلومتری ساحل دریای سیاه ترکیه بروید و به جز تغییر در لهجه، هیچ تغییر دیگری را مشاهده نکنید.
 3. بسیاری از ترک‌زبان‌ها در خارج از کشور ترکیه در حال زندگی هستند . در بلغارستان، تقریبا 10 درصد جمعیت کشور، از نظر قومیتی ترک هستند. مقدونیه، آلمان، بریتانیا و بسیاری از کشورهای دیگر هم تعداد قابل توجهی از جمعیت ترک زبان هارو در خود جای داده اند.
 4. در استانبول، ملاقات و صحبت کردن با مردمانی از ترکمنستان، آذربایجان، قسمت‌های ترکی زبان ایران، افغانستان و مناطق اویغور زبان چین یک پدیده معمول و روزانه است. البته، همه این زبان‌ها را نمی‌توان به یک اندازه فهمید، اما می‌توانید منظور فرد را متوجه شوید. اگر می‌خواهید برای یک سفر دور دنیا از مقدونیه تا چین برنامه‌ریزی کنید، زبان ترکی استانبولی بهترین دوست شما خواهد بود.

 

 

چرا از بسته آموزشی زبان ترکی استانبولی در سرخه استفاده کنیم ؟

 1. تمام افراد در هر سطح و هر سنی در شهر سرخه باشند می‌توانند از آن استفاده کنند.
 2. پیوستگی مطالب این بسته آموزشی بی نظیر است و شما برای استفاده از این بسته آموزشی نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید.
 3. در این بسته آموزشی تمامی مهارت های چهارگانه ( مکالمه – نوشتار – درک مطلب – شنیدار ) شما تقویت میشود.
 4. به دلیل ارائه هزاران جمله به عنوان مثال، می‌توانید دایره لغات خود را گسترش دهید.
 5. تمام نکات لازم برای اینکه بتوانید یک متن حرفه‌ای به زبان ترکی استانبولی بنویسید ارائه شده است.
 6. با دانلود ویدئوهای بسته آموزش زبان ترکی استانبولی مهندس فرید لطفی می‌توانید در هر زمان و هر مکان اقدام به یادگیری نموده و در زمان و هزینه صرفه‌جویی نمایید.

مهمترین نکاتی که قبل از یادگیری زبان ترکی استانبولی بایستی بدانید!

 1. بسیاری از هموطنانی که زبان اصلی آنها زبان فارسی است، در تلفظ حروف صدادار ترکی استانبولی دچار مشکل یادگیری هستند. پایه و اساس یادگیری زبان ترکی استانبولی، تسلط کامل بر حروف الفبای این زبان است.
 2. گرامر زبان ترکی استانبولی دارای ۴ قانون اصلی و بسیار مهم می‌باشد که تاثیر اساسی بر کیفیت نوشتار و مکالمه دارند و بایستی حتما تسلط کاملی بر این قوانین داشته باشید.
 3. تقریبا تمام کارهایی که در دستور زبان ترکی استانبولی انجام می‌شود بر پایه بازی با پسوندها و نحوه اضافه شدن آنها به ریشه فعل، اسم، صفت و سایر کلمات است. بنابراین یادگیری پسوندها بخش عمده‌ای از پروسه یادگیری شما را به خود اختصاص خواهد داد.
 4. در پایان لازم به یادآوری می‌دانم که هزینه استفاده از این بسته آموزشی چندین برابر کمتر از کلاسهای خصوصی است و این ویدئوها پس از دانلود همیشه همراه شما خواهند بود تا هر زمان که لازم بود اشکالات خود را رفع کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید از بخش رفع اشکال وب سایت برای ارتباط با مهندس فرید لطفی استفاده کنید تا در اسرع وقت نسبت به رفع اشکالات شما عزیزان اقدام نماییم.

 

 

پیش نیاز آموزش زبان ترکی استانبولی در سرخه چیست ؟

تمام نکات گرامری کتابهای آموزشی مهم آموزش زبان ترکی استانبولی در بسته آموزشی زبان ترکی استانبولی مهندس لطفی گنجانده شده است و شما به راحتی قادر به مطالعه و یادگیری این زبان خواهید بود و نیازی به مطالعه سایر منابع ندارید.

معرفی مدرس پک آموزش ویدیویی زبان ترکی استانبولی در سرخه

مهندس فرید لطفی، متولد سال 1364، دارای مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز می‌باشند. ایشان دارای مدارک TÖMER DİPLOMA و IELTS بوده و سابقه چندین سال تدریس زبان ترکی استانبولی و دوره‌های آمادگی آزمون تومر را دارند. صفر تا صد تمامی مطالب دوره‌های آموزشی این وب سایت توسط ایشان تهیه، تدوین و تدریس می‌شوند.

نحوه دانلود بسته های آموزش زبان ترکی استانبولی در سرخه

برای دانلود بسته های آموزشی و مشاهده توضیحات و سرفصل های زبان ترکی استانبولی میتوانید به لینک های زیر مراجعه نمایید :

بسته آموزشی دستور زبان ترکی استانبولی

( آماده دانلود )

بسته آموزشی کتاب ینی هیتیت

( آماده دانلود )

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان کلیک کنید